Atnaujintas elektroninis ,,Kauno menininkų” žinynas

Atnaujintas elektroninis ,,Kauno menininkų” žinynas

Kauno apskrities viešoji biblioteka (toliau – KAVB) kviečia apsilankyti atnaujintame elektroniniame žinyne ,,Kauno menininkai” (https://menininkai.kvb.lt/).

Elektroninį žinyną nuo 2004 m. rengia KAVB Meno ir Muzikos leidinių skyrių bibliotekininkai. Jame pateikiama faktinė, biografinė ir bibliografinė informacija apie profesionalius Kauno miesto dailininkus, kompozitorius, režisierius, aktorius ir atlikėjus. Tai yra vienas išsamiausių žinynų, kuriame publikuojami elektroniniai menininkų kūrybos katalogai ir suskaitmeninti jų kūriniai. Iš įvairių šaltinių surinkta informacija yra nuolatos pildoma, atnaujinama ir patogiai pasiekiama visiems žinyno lankytojams.

Žinyne taip pat galima rasti virtualių susitikimų su muzikos, teatro ir dailės atstovais (režisieriumi Gyčiu Bernardu Padegimu, kompozitore Dalia Kairaityte, dailininke, grafike Vilija Kneižyte, Vytauto Tamoliūno dukra Gabriele Alekse ir kt.) vaizdo įrašus, kuriuose menininkai pasakoja apie savo kūrybą, kelią profesionalumo link, dalinasi įžvalgomis ir atsiminimais.

Žinyno atnaujinimo darbai ir virtualūs susitikimai surengti įgyvendinant projektą „Elektroninio žinyno „Kauno menininkai“ atnaujinimas“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos informacija