Baigėsi pirmasis projekto „Kultūra sumaniai“ etapas

Baigėsi pirmasis projekto „Kultūra sumaniai“ etapas

2019 m. gruodžio 31 d. baigiasi projekto „Kultūra sumaniai“ pirmasis įgyvendinimo etapas. Antrasis etapas prasidės 2020 m. sausio 1 d. ir tęsis iki 2020 m. gegužės 29 d.

Galime pasidžiaugti projekto rezultatais

Šiais metais vyko trys inovatyvaus turinio mokymai bibliotekos specialistams: LEGO Mindstorms mokymai; Mikrovaldiklių Mikcro:bit, Arduino ir mikrokompiuterių Rasberry Pi programavimas; 3D modeliavimas ir spausdinimas. Vaikams ir jaunimui buvo organizuotos keturios kūrybinės edukacinės veiklos: virtualios realybės kūrimas bei peržiūra su 3D akiniais; Robotų varžybos; Hologramų gamybos dirbtuvės; 3D modeliavimas ir spausdinimas.

Bibliotekos specialistai įgytas žinias pritaiko rengiant inovatyvias kūrybines edukacines veiklas bibliotekos lankytojams, kuriomis gali pasinaudoti bibliotekoje naujai įrengtoje edukacijų erdvėje „404“. Čia lankytojai kviečiami naudotis stalo žaidimais,  robotikos rinkiniais „Lego WeDo2“, „Lego Mindstorms“, inžineriniais konstruktoriais „Fishertechnik“, programavimo rinkiniais „Micro:Bit“, „Arduino Uno 3“, „Raspberry Pi“, 3D spausdintuvu, išbandyti droną, grafines planšetes, virtualią realybę, xBox‘ą. Daugiau informacijos apie bibliotekoje siūlomus edukacinius užsiėmimus „404“ erdvėje >>

Kas laukia antrajame projekto etape?

Antrajame projekto etape numatytos veiklos su grafinėmis planšetėmis. Bibliotekų specialistai susipažins su jų funkcijomis ir panaudojimu, o vėliau savo įgytas žinias perduos rengiant ir įgyvendinant edukacines veiklas.