Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi MRU bibliotekos atstovai

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi MRU bibliotekos atstovai

2018 m. birželio 29 d. į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką atvyko 10 atstovų iš MRU bibliotekos. Svetingai ekskursijos dalyvius sutikusi viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė surengė ekskursiją po Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką.
Tradicines bei inovatyvias projektines bibliotekos veiklas ekskursijos dalyviams pristatė vyr. bibliotekininkė R. Vasauskaitė. Kolegų susidomėjimo sulaukė viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose vykstantys netradiciniai skaitymo skatinimo renginiai, inovatyvios veiklos su robotais ir virtualios realybės akiniais. Kolegos iš MRU bibliotekos neslėpė susižavėjimo dėl bibliotekos Vaikų centre įrengtų modernių interaktyvių žaidimų, edukaciniams užsiėmimams vykdyti ir laisvalaikio praleidimui skirtų erdvių.
Komplektavimo skyriaus veiklą pristatė komplektavimo skyriaus vedėja J. Simuntytė, vyr. bibliotekininkė V. Tamašauskienė svečiams pristatė kraštotyrinę veiklą bei viešosios bibliotekos parengtą virtualų gidą. Viešojoje bibliotekoje eksponuojamas parodas ir vykstančius renginius: knygų pristatymus, susitikimus su meno ir kultūros atstovais apžvelgė vyr. specialistė Elvyra Matveičikienė. Puikiai nusiteikusius kolegas bibliotekininkus viešosios bibliotekos dailinininkė G. Duobienė pakvietė sudalyvauti edukacijoje ir susikurti savo ekslibrisą. Susitikimo metu buvo aptartos tiek viešosioms, tiek ir akademinėms bibliotekoms aktualios problemos, kalbėjome apie bibliotekų bendradarbiavimo galimybes, partnerystę ir kitus aktualius klausimus.
Ši diena ypatinga visiems – aktuali informacija, naujos patirtys, malonios pažintys! Išsiskyrėme trumpam, nes rudenį esame pakviesti apsilankyti MRU bibliotekoje.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Vasauskaitė