Kartu kurkime ateitį, tačiau gyvenkime šia diena!

Kartu kurkime ateitį, tačiau gyvenkime šia diena!

Kartu kurkime ateitį, tačiau gyvenkime šia diena!

Jums virtualios realybės ar meilės šunims? O gal šiek tiek muzikos, japoniškos dvasios ar teatro? O gal… O gal… O gal visko kartu? Visas meniu jau paruoštas: balandžio 23–29 d. Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios tema šiais metais – „Kartu mes kuriame ateitį“! Meniu jau daug kartų išbandytas, nes tai – jau 18-os metų tradicija. Kauno apskrities viešoji biblioteka neria į savaitės šurmulį visa galva ir turi pasiūlymų visiems: ir dvikojams, ir keturkojams, ir romantikams, ir informatikams.
Pasiūlymas Nr. 1: išbandykite virtualios realybės įrangą! KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos atstovai visiems suteiks galimybę tapti mėgstamų žaidimų herojais, vykdyti misijas, nardyti po neuronų tinklus ir skraidyti virš miestų… Laukiame Jūsų balandžio 23 d. 17 val. Radastų g. 2, III a. fojė. Panėrę į virtualybę nepabėkite, nes čia pat 17.30 val. 322 aud. Kauno technologijos universiteto E. mokymosi technologijų centro vadovas Gytis Cibulskis papasakos, kaip technologijos keičia gyvenimą ir kaip paveiks mūsų bendravimą / darbą / laisvalaikį / mokymąsi ateityje. Laukiami visi!
Pasiūlymas Nr. 2 visiems Tobių ir Meškių augintojams: Kauno apskrities viešoji biblioteka nuo šiol – draugiška gyvūnams! Balandžio 24-ąją, Šuns dieną, 10 val. kviečiame užsukti į biblioteką (Radastų g. 2) su savo geriausiais draugais, nes čia – šnekučiuosimės šuniškomis temomis, gersime kakavą / vandenį ir fotografuosimės! Ateikite pabūti kartu, nes juk šuo ir biblioteka – puikiai praleisto laiko garantas!
Pasiūlymas Nr. 3 gurmanams: koncertas, skirtas dainininko, kompozitoriaus, dirigento Juozo Indros 100-osioms gimimo metinėms. Atlikėjai: Rita Preikšaitė (mecosopranas), Ingrida Kažemėkaitė (sopranas), Povilas Padleckis (tenoras), Andrius Apšega (baritonas), Asta Krištaponienė (violončelė) ir Rūta Blaškytė (fortepijonas). Muzikos mylėtojų laukiame balandžio 27 d. 17.30 val. K. Donelaičio g. 8 salėje.
O desertui siūlome: edukacijas „Mano gražiausios mandalos“, japoniškų vėduoklių ir tekstilės dekoravimo kūrybines dirbtuves, ekskursijas, kompiuterinius mokymus ir dar daug kitų turiningų veiklų. Daugiau informacijos: www.kvb.lt, tel. (8 37) 32 44 17 ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje. Ir, pagaliau, uogelė ant torto: tradicinė akcija skolininkams „Savaitė be delspinigių“! Sutaupysite kakavpinigių už leidinius, negrąžintus nuo 2017 m. sausio 1 d. Iki pasimatymo Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje!

 

 Vytautė Šapokaitė-Samulėnienė
Kauno apskrities viešosios bibliotekos
Kultūros projektų vadovė
tel. 8 37 32 44 17
el. paštas v.sapokaite@kvb.lt