Jonavos viešosios bibliotekos akcija „Moliūgų terasa“

Jonavos viešosios bibliotekos akcija „Moliūgų terasa“

Rudens gėrybės naudojamos ne tik maisto gamybai, bet ir puošybai. Spalio mėnesį Jonavos viešoji biblioteka skelbė MOLIŪGŲ MĖNESIU. Visą spalį kvietėme dalyvauti bibliotekos organizuojamoje akcijoje „Moliūgų terasa“. Norintys galėjo atnešti išpjaustytą ar dekoruotą moliūgą į Knygų terasą. Juos fotografavome ir spalio 24 d. nuotraukas patalpinome bibliotekos Facebook paskyroje. Daugiausia „patinka“ paspaudimų surinkusį moliūgą apdovanojome knygyno „Pegasas“ 20 eurų dovanų kortele. Laimėtoja tapo Jonavos „Panerio“ pradinės mokyklos moksleivė Evita Nikitinaitė ir jos moliūgas „Pelėda“, surinkęs net 276 „patinka“ paspaudimus.

Šia akcija siekėme skatinti bendruomeniškumo jausmą, populiarinti Viešosios bibliotekos paslaugas ir veiklas. Knygų terasą papuošė 34 moliūgų kompozicijos, kurias gamino vaikų dienos centrų, vaikų namų, darželių, mokyklų vaikučiai ir kitos organizacijos. Džiaugiamės aktyviai įsitraukusiomis kaimo bendruomenėmis ir, žinoma, kaimo bibliotekų lankytojais. Aktyviausiai dalyvavo Kulvos seniūnija: Kulvos kaimo bendruomenė, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla, Kulvos vaikų dienos centras, Kulvos bendruomeniniai vaikų namai, Kulvos bibliotekos skaitytojai. Net 6 moliūgus apipavidalino Jonavos lopšelio-darželio „Pakalnutė“ vaikučiai. Džiaugiamės, jog bibliotekos organizuojamos akcijos prisideda gražinant mūsų aplinką.

Akcija sulaukė itin didelio populiarumo: nuotraukos peržiūrėtos virš 12 tūkst. kartų, iš viso moliūgų nuotraukos sulaukė 2380 „patinka“ paspaudimų, nuotraukų albumu pasidalino 33 žmonės. Ši akcija Facebook paskyroje pritraukė naujus Jonavos viešosios bibliotekos sekėjus, taip pat paskatino žmones apsilankyti Knygų terasoje ne tik apžiūrėti moliūgų, bet ir dalintis knygomis, esančiomis Knygų lentynoje.

Norime padėkoti mokyklinių ir biuro prekių parduotuvei „Mubas“ už įsteigtą prizą ir visiems, dalyvavusiems „Moliūgų terasos“ akcijoje.
Moliūgų nuotraukomis galite pasigėrėti http://jonbiblioteka.lt/lt/galerijos2/2335-moliugu-terasa

Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Metodininkė rinkodarai ir viešiesiems ryšiams, Sandra Šklenskienė