Edukacija vaikams „Gėlių žiedai Lietuvai“

Edukacija vaikams „Gėlių žiedai Lietuvai“

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre vyko „Garliaviečių“ klubo Olego Karavajevo studijos edukacija „Gėlių žiedai Lietuvai“, kurią vedė dailininkė Kristina Jatautaitė.
Edukacijos tikslas buvo atskleisti ir ugdyti vaikų kūrybinį potencialą, skatinti Garliavoje gyvenančių vaikų kūrybiškumą ir jų dalyvavimą kultūrinėse veiklose, padėti vaikams atrasti save, ugdyti bendravimo ir meninius gebėjimus, skatinti vaikų patriotiškumą, atkreipti jų dėmesį į artėjantį Lietuvos šimtmetį. Vaikai edukacijoje kūrė popierines Lietuvos vėliavos spalvų gėles, pažindinosi ir bendravo. Jiems padėjo ir konsultavo dailininkė Kristina Jatautaitė ir vyr. bibliotekininkė Neringa Pakalnytė.
Ši edukacija – tai projekto „Knygos menas bibliotekoje“ dalis. Projektas vyks iki šių metų gruodžio mėn. ir pakvies vaikus į įvairias edukacijas: mirioramų – ritininių knygų dirbtuves; edukaciją „Skaitantys pirštai”, kurioje vaikai galės susikurti savo knygeles Brailio raštu; net į penkias ekologines dirbtuves visame Kauno rajone, dirbtuvėse vaikai galės pasigaminti ekožvakių; į tapybos ant vandens edukacijas devyniuose Kauno rajono miesteliuose; į tapybos ant akmenėlių edukacijas su Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkėmis; į dar septynias Olego Karavajevo dailės studijos edukacijas vaikams Garliavoje.
Kviečiame dalyvauti. Edukacijos nemokamos.
Projektas „Knygos menas bibliotekoje”. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.

Neringa Pakalnytė
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka

 

 


Parašykite komentarą