Kauno regiono bibliotekų tarybos posėdis. Kaunas

Kauno regiono bibliotekų tarybos posėdis. Kaunas

IMG_8190 (800x533)2016 m. kovo 23 d. Kaune į pirmąjį metų posėdį rinkosi Kauno regiono bibliotekų taryba. Posėdyje supažindinta su „Bibliotekų metų“ programa. Aptartos akcijos „Vasara su knyga“ renginių ir leidyklų dienų, susitikimų su autoriais ir leidėjais programos. Šiose programose numatytus renginius Kauno apskrities viešoji biblioteka organizuos visose regiono savivaldybių viešosiose bibliotekose. Taip pat bibliotekoms rekomenduota organizuoti „Knygų mainytuves“ vietos bendruomenėms. Kauno apskrities viešoji biblioteka įsipareigojo parengti 50-ies leidinių rinkinius, skirtus kiekvienai regiono savivaldybės viešajai bibliotekai.
Kauno apskrities viešosios bibliotekos Strateginės plėtros ir inovacijų centro darbuotojai pristatė 2016 m. projektus, kurių veiklos vykdomos regiono bibliotekose įtraukiant ir regiono bendruomenę. Detaliau aptartas regiono bibliotekų specialistų profesinių įgūdžių ugdymas, informuota apie numatomus mokymus. Tarybos nariai pritarė Žinių vadybos grupės specialistų siūlymui kelti regiono specialistų kvalifikaciją naudojant naują formą – tiesiogines transliacijas ir jų įrašų archyvą.
Pristatyti regiono bibliotekų tinklaraščio strategijos apmatai. Pasiūlyta keisti tinklaraščio kryptį, pirmiausia orientuojantis į bibliotekų specialistus, dalijimąsi patirtimi ir žiniomis. Parengtas tinklaraščio strategijos projektas bus svarstomas visose regiono savivaldybių viešosiose bibliotekose. Diskutuojant paaiškėjo, kad trūksta informacijos apie bibliotekų vykdomus projektus, pažangią patirtį. Siūlyta nepamiršti ir kitų informacijos sklaidos būdų: tiesioginių transliacijų iš bibliotekų, bibliotekų prisistatymų ir pan.


Parašykite komentarą