Jonavos viešosios bibliotekos kieme – šmaikštus „Moliūgų terasos“ konkursas

Jonavos viešosios bibliotekos kieme – šmaikštus „Moliūgų terasos“ konkursas

Jonavos viešosios bibliotekos kiemelyje jau šeštus metus gyvuoja Knygų terasa – gamtos augalų apsuptyje jonaviečiai skaito ir neša knygų į kiaurą parą veikiančią knygų lentyną, dalyvauja renginiuose, žiūri spektaklius, koncertus, dalyvauja susitikimuose su rašytojais ir kitaip turiningai leidžia laisvalaikį.

Lankytojų pamėgta terasa gyvuoja ne tik vasarą, bet ir atvėsus orams. Nuo 2017-ųjų biblioteka kviečia miesto bendruomenes, įstaigas bei visus norinčiuosius susiburti į rudenėjančią aplinką ir atskleisti kūrybiškumą konkurse „Moliūgų terasa“. Išradingumą čia gali parodyti kiekvienas!

Išpjaustytus, spalvintus, dekoruotus ar kitais būdais išdailintus moliūgus konkurso dalyviai atneša į biblioteką, tuomet rengiamas balsavimas Jonavos viešosios bibliotekos Facebook paskyroje ir gražiausių, išradingiausių darbų autoriai apdovanojami prizais.

Šiemet bibliotekos darbuotojai pluša dar gerokai prieš prasidedant konkursui: ruošiasi raganiškai „Moliūgų terasos“ atidarymo šventei ir gamina šmaikščias, interaktyvias dekoracijas, neatpažįstamai pakeisiančias Knygų terasą.

Paslaptinga, bet nepavojinga raganų puota vyks spalio 21 dieną, penktadienį, 10:30 val., o moliūgais papuošta ir stebuklingais kerais apipinta terasa veiks spalio 21–26 dienomis ir, žinoma, naktimis.

Jeigu norite dalyvauti konkurse, daugiau informacijos galite ieškoti Jonavos viešosios bibliotekos Facebook paskyroje, rašyti el. paštu viesieji[email protected] arba skambinti tel. (8 349) 53 261.

Jonavos viešosios bibliotekos informacija